kontakt/sisukord
 
  otsi  
  Avaleht | Volikogu | Vallavalitsus | Ehitus/Olmejäätmed | Sotsiaal/Tervishoid | Kultuur/Sport | Haridus | Ettevõtlus | Turism | Noortekeskus  
Vallavalitsus --> Vallaametnikud  
 
Vallavalitsus
Vallaametnikud
Vallavalitsuse õigusaktid
Blanketid ja asjaajamisjuhised
Dokumendiregister
Hallatavad asutused
E-kodanik
Valla eelarve
Palgaandmed
Esita teabenõue
Arengukavad
Heakord
Vabad ametikohad
Välissuhted
 
 
Vallavalitsus

Laheda Vallavalitsus 

Külakeskuse          

Tilsi küla                           

Laheda vald                       

Põlva maakond 63012         


Laheda Vallavalitsus on  avatud alates 09.05.2016.a:

E, K, N kella 8.00-16.00

T           kella 8.00-18.00

R           kella 8.00-14.00


Üldtelefon 799 9342 

faks 799 9350         

e-post vald@laheda.ee        

Registrikood 75009467     

AS SEB Pank a/a EE801010402018697006                     

Swedbank a/a EE542200221044345830

Laheda Vallavalitsuse liikmed:

Sirje Tobreluts
Alar Alapert

Aivar Atspool

Marika Dorbek

Malle Kivi

Vallavalitsuse ametnikud:

Nimi ja haridusAmetikoht ja -juhendtelefone-post

Sirje Tobreluts       

vallavanem799 9341 505 0993 

sirje@laheda.ee

Kaisa Kangrovallasekretär

799 9340 

kaisa@laheda.ee
Piia Roostsekretär-asjaajaja799 9342 piia@laheda.ee
Kristina Tobrelutssotsiaaltöötaja

799 9344 5270096  

kristina@laheda.ee
Aivar Atspool   maakorraldaja799 9345 aivar@laheda.ee
Alar Alapert

arendus- ja majandusnõunik
0,8 kohta

799 9347alar@laheda.ee
Malle Kivipearaamatupidaja799 9343

malle@laheda.ee

Airi Tintsoraamatupidaja                   799 9346airi@laheda.ee
Anneli Masen-Tamm lastekaitsespetsialistanneli@laheda.ee

Vastava ametniku vastuvõtule tulemiseks palume eelnevalt vastuvõtuaeg telefoni või e-posti teel kooskõlastada.

Vallavanem Sirje Tobreluts vastuvõtt: etteregistreerimisega esmaspäeviti kella 09.00-13.00.

Vallasekretäri vastuvõtt: esmaspäeviti ja neljapäeviti kella 12.00-15.00 ning teisipäeviti ja kolmapäeviti kella 09.00-13.00.

Lõuna Prefektuuri piirkonnapolitseinik Maarika Morel vastuvõtt: vallamajas iga kuu 2. ja 3. neljapäev 11.00-12.00

telefon 7998353 või mobiil.  5301 9297, e-post maarika.morel@politsei.ee

Laheda valla teenistujate struktuur ja koossseis on kinnitatud Laheda Vallavolikogu 14.03.2013. a otsusega nr 04.

Laheda Vallavalitsuse ametiasutuse struktuuri ja teenistujate koosseisu muutmine on kinnitatud Laheda Vallavalitsuse 01.02.2017. a korraldusega nr 14

Teiste ametnike vastuvõtt: esmaspäeviti ja neljapäeviti kella 09.00-13.00 ning teisipäeviti ja kolmapäeviti kella 12.00-15.00.
  Avaleht | Volikogu | Vallavalitsus | Ehitus/Olmejäätmed | Sotsiaal/Tervishoid | Kultuur/Sport | Haridus | Ettevõtlus | Turism | Noortekeskus